Dzisiaj jest sobota, 05 września 2015 r., 248 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fot. archiwum

Trzy trasy, od 14 do 56 km długości, setki zawodników i masa sportowych emocji. Przed nami III Mistrzostwa Powiatu Kozienickiego w Kolarstwie MTB. Impreza, wchodząca w cykl zawodów Legia MTB Maraton, odbędzie się 13 września.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Sport, dodano: 04-09-2015 10:56, odsłon: 292)
fot. Profil Prawo i Sprawiedliwość Radom na portalu Facebook.

Suski, Skurkiewicz, Kosztowniak, Bąk i Kwiecień - to pierwsza piątka otwierająca listę wyborczą Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach do Sejmu. Partia Jarosława Kaczyńskiego mocno postawiła na obecnych parlamentarzystów i samorządowców. Nasz powiat reprezentuje zaś dwójka kandydatów: Lidia Ligorowska i Michał Jankowski.Czytaj więcej (kategoria: Top, dodano: 04-09-2015 10:06, odsłon: 468, 1 komentarz)
Może upałów nie przewidujemy, ale to nie znaczy, że trzeba siedzieć w domu. Fot. archiwum

Wakacje co prawda już za nami, ale ich echa jeszcze rozbrzmiewają - w końcu oficjalne, imprezowe pożegnanie lata dopiero przed nami. Raz jeszcze przypominamy, gdzie warto wyjść w najbliższy weekend. Kto wie, może nie będzie tak pochmurno?Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 04-09-2015 09:14, odsłon: 300)
fot. English College

Szkoła English College w Radomiu we współpracy z MSCDN w Radomiu, zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej na kursy języka angielskiego z przygotowaniem do Certyfikatu PEARSON PTE Level3.Czytaj więcej (kategoria: English College, dodano: 03-09-2015 13:03, odsłon: 71)
Fot. archiwum

Już w najbliższą sobotę, w ramach 6. kolejki III ligi piłki nożnej, piłkarze Energii Kozienice wybiorą się do Działoszyna, gdzie zmierzą się z miejscową Wartą. Czy kozieniczanom uda się w końcu przełamać i wywalczyć pierwsze w tym sezonie zwycięstwo?Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Sport, dodano: 03-09-2015 10:59, odsłon: 145)

Z czwartej pozycji na liście Platformy Obywatelskiej w naszym okręgu wystartuje w wyborach do Sejmu Tomasz Śmietanka. Na liście jest kilka niespodzianek, takich jak choćby obecność Ludwika Dorna, byłego polityka Prawa i Sprawiedliwości czy brak zapowiadanej jako ''jedynka'' Jolanty Hibner.Czytaj więcej (kategoria: Top, dodano: 03-09-2015 09:39, odsłon: 975, 1 komentarz)

Policjanci z całego kraju zakończyli działania ''bezpieczne wakacje''. W porównaniu z ubiegłym rokiem, mieliśmy znacznie mniej wypadków drogowych, chociaż liczba ofiar nadal jest przerażająca. Co gorsza, podczas tegorocznych wakacji odnotowano ogromną liczbę utonięć.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 03-09-2015 09:17, odsłon: 273)

59-letni mieszkaniec Kozienic trafił do aresztu chwilę po tym, jak napadł na kobietę, która korzystała z bankomatu przy ul. Kochanowskiego. Mężczyzna próbował ją pobić, po czym ukradł jej telefon. Zdobyczą długo się nie cieszył.Czytaj więcej (kategoria: Kronika , dodano: 03-09-2015 08:40, odsłon: 796)

Szeroka gama ofert kredytów konsolidacyjnych może sprawić trudności przy wyborze tego produktu. Z pomocą w takiej sytuacji może przyjść ranking kredytów konsolidacyjnych. Tego typu zestawienia są często publikowane przez różnego rodzaju portale i pisma branżowe.Czytaj więcej (kategoria: lifestyle, dodano: 02-09-2015 15:00, odsłon: 22)
fot. Monika Rodakowska

Chociaż pogoda we wtorek nie wskazywała na to, że wakacje już za nami, to kalendarz nieubłaganie przypominał, że czas wracać do szkoły. Uczniowie z Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisku chętnie wrócili do szkolnych ławek.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Garbatka-Letnisko, dodano: 02-09-2015 14:53, odsłon: 392)
Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
Mariusz Grotkowski
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: