Dzisiaj jest piątek, 22 maja 2015 r., 142 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin Rajmund Szewczyk

W niedzielę 24 maja, już po raz czternasty, odbędą się obchody Święta Polskiej Niezapominajki, organizowane przez Lasy Państwowe w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym Nadleśnictwa Radom w Jedlni-Letnisku. Ośrodek ten nosi imię pomysłodawcy Święta Polskiej Niezapominajki redaktora Andrzeja Zalewskiego. Przewidziano wiele atrakcji oraz występ gwiazdy - zespołu Varius Manx. Współorganizatorem imprezy jest Nadleśnictwo Kozienice, a na scenie zobaczymy m.in. artystów z Kozienickiego Domu Kultury.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 22-05-2015 09:46, odsłon: 95)

68 młodych zawodników i zawodniczek, trenujących w grupie młodszej i średniej Nadwiślańskiego Klubu Sportów Walki ''Wulkan'', 20 maja wzięło udział w turnieju sprawnościowym karate.Czytaj więcej (kategoria: Sport, dodano: 21-05-2015 16:17, odsłon: 110)

Już w najbliższą niedzielę, tenisiści KTS Energii Kozienice podejmą u siebie MUKS FRUCTOPLAST Gąbin w pierwszym meczu barażowym o awans do trzeciej ligi.Czytaj więcej (kategoria: Sport, dodano: 21-05-2015 13:29, odsłon: 68)
Tak ul. Familijna wyglądała jeszcze dwa tygodnie temu. Teraz pojawił się na niej asfalt, a już niedługo połączy się z rondem.

Ulica Familijna w Aleksandrówce zostanie połączona z tamtejszym rondem. - Planowana inwestycja pozwoli mieszkańcom docierać bezpiecznie do posesji i połączy rozwijające się osiedle domków jednorodzinnych z pozostałym układem dróg - mówi Piotr Szafran, dyrektor Wydziału Infrastruktury.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 21-05-2015 11:54, odsłon: 769)

Już 6 czerwca do Sieciechowa zawita mammobus. Panie w wieku 40-75 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych, które odbędą się przy Ośrodku Zdrowia ''VITA'', ul. Kozienicka 4.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-05-2015 09:41, odsłon: 346)
Kadr z filmu Mad Max

Jeden z najbardziej niezwykłych reżyserów - George Miller - po 30 latach wraca z kontynuacją swojej sagi. Już w ten piątek odbędzie się premiera filmu Mad Max: Na drodze gniewu. Z tej okazji Kozienice24 oraz Kino Helios mają dla Was zaproszenia na seanse.Czytaj więcej (kategoria: Kino Helios, dodano: 20-05-2015 16:14, odsłon: 158)
Fot. 1-2 MarBas, fot. 3-7 Arkadiusz Molenda

Niezidentyfikowani sprawcy, w nocy z poniedziałku na wtorek, przebili opony kilkudziesięciu  samochodów, zaparkowanych w Kozienicach. Wiele z aut ma także uszkodzoną karoserię. Nad sprawą od wtorku pracuje policja. - Zabezpieczamy nagrania z każdego dostępnego monitoringu, nie tylko miejskiego - informuje Patrycja Zaborowska, rzecznik kozienickiej komendy.Czytaj więcej (kategoria: Kronika , Aktualności, dodano: 20-05-2015 11:07, odsłon: 1579)
fot. sxc.hu

- Kozienicki szpital nie jest w stanie zapewnić na tyle atrakcyjnych warunków finansowych, by skłonić lekarzy do pełnienia dyżurów. Przegrywamy w tej kwestii z Radomiem. Stąd też wynikają pewne problemy kadrowe - usłyszeliśmy podczas poniedziałkowej sesji Rady Powiatu. Specjalistów brakuje przede wszystkim na radiologii i urologii  - Obsada się posypała - mówił o tym drugim oddziale dyrektor Jarosław Pawlik.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 19-05-2015 16:34, odsłon: 710)
Ul. Warszawska w Kozienicach

- Po 20 maja powinny zostać wznowione prace na terenie miasta związane z remontem drogi krajowej nr 79. Ulica Warszawska zyska kolejną, ścieralną warstwę nawierzchni - poinformował w poniedziałek Janusz Stąpór, starosta kozienicki. I mimo, że w najbliższych dniach czeka nas zmiana organizacji ruchu, to wielu kierowców przyjęło tę informację z ulgą.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 19-05-2015 10:05, odsłon: 1268)

Likwidacja oddziału zakaźnego w kozienickim szpitalu, a w zamian utworzenie dwóch pododdziałów na oddziałach: wewnętrznym i pediatrycznym - to jeden z pomysłów dyrekcji placówki na szukanie oszczędności. Chociaż to dopiero koncepcja, to już zdołała wywołać poruszenie wśród radnych. - Nie będzie żadnej redukcji zatrudnienia, a pacjenci tylko na tym skorzystają - uspokajał Jarosław Pawlik, dyrektor szpitala.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 19-05-2015 09:21, odsłon: 915)
Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Meble na wymiar
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
Emilia Rzycka
emiliarzycka@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia:    Nasza firma otrzymała certyfikat: